Jdi na obsah Jdi na menu

Představení nového BIOpříběhu- Zlo přichází

29. 8. 2015

Startuje můj první Bio příběh!Krátce bych chtěl říct o čem bude.

Příběh se neodehrává na Bara magna, ale na planetě kterou její obyvatelé nazívají Domov.Tuto planetu kdysi obývaly mírumilovní Karashiové což byly inteligentní tvorové malého vzrůstu.Bydleli po celé planetě a bylo jich velmi mnoho.Neměly žádnou arénu, nepotřebovaly bojovat.Byly totiž šťastní.Domov byla velmi úrodná planeta jež oplývaly skálami,džunglemi a spousty řekami a jedním velkým oceánem.

Jedné noci se však stalo něco velkolepého.Na jednu velmi vysokou skálu spadlo co si z vesmíru.Maska?

Ne.Na jejich planetu spadla Loď.Vesmírná loď ve tvaru velmi veliké koule.Rozbořila celou skálu a částečně se probořila pod zem.Obyvatelé nejbližší vesnice se okamžitě seběhly k onomu místu.Loď byla spálená a hořela.Byla zníčená.Karashiové se obávaly že jsou ve vnitř nějací zranění tovorové a proto přinesli okamžitě sudy s vodou a začali loď hasit.

Po dlouhých minutách se jim podařilo loď uhasit.Začaly jí zkoumat.Objevily zcela novou technologii kterou neznaly.Žádné tvory v ní ale nenašly.
Jeden z Karashiů jménem Lopak se toulal v té lodi, a svým nářadím dělal do stěn díry aby zjistil zda je něco za nimi.

A něco objevil.Prokopal se jednou stěnou, a uviděl nějaké červeně svítící těleso.Těleso mělo tvar krychle.Zářilo velmi silně.Lopak se přibližoval.Čím blíž byl k té krychli, tím více zářila.

Natáhl ruku, a ukazováčkem se lehce dotkl té krychle.

V tom se však stalo něco s čím rozhodně nepočítal.Krychle vytryskla něco co vypadalo jako rudý blesk.Lopakovo tělo jiskřilo rudými blesky což mu způsobovalo bolest.Cítil jak přichází o kontrolu nad vlastním tělem.Z jeho úst a očí zářilo bíle světlo a Lopak řval.Pak padl na zem.Jeho tělem stále protékaly rudé blesky.Lopak vstal.

Jeho oči zářily fialově.Lehce se vznášel nad zemí, a bez chůze se přesunul ven z lodi.Nemluvil.

Jakmile vyšel z lodi, všechny ostatní Karashi zmasakroval.Zníčil všechny vesnice a některé Karashi zabil, a některé zotročil.Nikdo nikdy nevěděl co to má znamenat.Lopakovi přátelé nechápali co se s ním stalo.

Lopak si udělal pomocí svých otroků velkolepé impérium.

Od té doby byl Domov nazýván Reinga nui, což znamená ,,Velké peklo''.

Lopak se stal neuvěřitelně krutým vládcem.Nikdo se neodvážil vydat se na tuto planetu.Byla to země utrpení.

Lopakovo pravé já bylo zabito.Jeho tělesnou schránku ovládala zvláštní síla která byla v podobě krychle kterou našel.Co je to za sílu?Je to snad ztělesnění zla?

Zřejmě ano.Lopak, neboli temná síla jež ho ovládla, totiž touží po pomstě.Aby zabil svého bratra...

Jeho bratra jménem...

 

Mata nui.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nadpis

(4kocour4, 3. 9. 2015 21:40)

Ne! Stačí že Lego se nám snaží nalhat že Ekimu je Mata Nui, teď pro změnu vynechají jeho bráchu (Je to jen titulovaný bratr) Makuty. A opět, stejné chování jen jiné jméno.

Ok, toho si nevšímej.

Docela razantně si překopal Bionicle vesmír, což ti dává značnou volnost. To se může buď vyplatit, nebo vymstít, takže snad se to vyplatí :D

Jiank je super že je o blogera víc :D

Re: Nadpis

(Kifender, 4. 9. 2015 15:20)

Neboj :D všechno se v příběhu bude různě vyvýíjet.Mimochodem se omlouvám za nepřítomnost.Střední škola mi zabírá trochu času :/

Fotky

(Kifender, 29. 8. 2015 18:52)

Fotky samozřejmě budou.Ale příběh bude mít velmi mnoho převratů :D

http://bioblogmatanui.blog.cz/

(Mata nui, 29. 8. 2015 18:50)

No tak to se těším na pokračování.
A budou k tomu fotky, nebo to bude jen psané?

Nechci umřít XD